موکت مناسب راه پله و راهرو

بله شاید به این فکر افتاده باشید که از چه نوع موکتی برای راه پله و یا راهرو های خانه خود استفاده کنم

دراین مطلب من به شما اطلاعات مفیدی خواهم داد تا بهترین تصمیم را بگیرید.

موکت مناسب راه پله و راهرو

اول از همه بپردازیم به انواع موکت تا با موکت بیشتر آشنا بیشیم و اطلاعات دقیق تری به دست بیاوریم

موکت های با پرز بلند : اگر به دنبال این هستید که کف منزل و یا هر جایی که دوست دارید راحت و نرم باشید می توانید از این نوع موکت استفاده کنید. درضمن این نوع موکت ها برای افرادی که در مناطق سردسیر زندگی می کنند بسیار مناسب می باشد برای اینکه ضخامت این موکت ها انقدر بیشتر می باشد که شبیخ فرش های دست بافت هستند و محل مورد نظر را گرم نگه می دارد.

موکت های کبریتی: این نوع موکت های بسیار پرفروش می باشد از مزایای این نوع موکت می توان به این دسته اشاره کرد که ارزان می باشند ، قدیمی ترین نسل از موکت ها می باشد ، مناسب برای همایش ها و سالن های همایشی و… می باشد. اگر به دنبال این هستید که نمی خواهید هزینه زیادی صرف خرید موکت کنید می توانید از موکت کبریتی استفاده کنید. از تمام رنگ بندی و طرح این موکت در انبار زیاد هست می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید و اقدام به خرید کنید.

موکت های طرح دار: این نوع موکت ها طرح های خاصی دارند و که معمولا طرح های مدرن و کلاسیت با نظم خاصی در تمام عرض و طول موکت تکرار می شوند.

 

حال ما به این چند مورد بسنده می کنیم و همین سه نوع اصلی کافی هست تا شما بدونید چه نوع موکت های داریم و هر کدام برای در کجای زندگی ما نقش دارند.

اگر مطلب را خوب خوانده باشید بی شک نوع موکت راهرو و راه پله را انتخاب کرده اید .

انتخاب درست نوع موکت

بله همانطور شما انتخاب کردید ما هم موکت کبریتی را به شما پیشنهاد می دهیم . این نوع موکت علاوه بر خاصیت های که بالا و در جلو عنوان موکت کبریتی هم گفتم این نوع موکت ویژه گی خاصی دارد که به راحتی می توان روی آن راه رفت و سر نخورد

نکات مهم در مورد موکت راه پله

برای جلو گیری از سر خوردن حتما حتما حتما از ترمز فرش استفاده کنید

البته در موقع خرید از شرکت ما می توانید در هنگام سفارش درخواست نصب نیز کنید و ما نصاب های خود را همراه محصول خریداری شده به محل ارسال کنیم.

 

امیدوارم این مطلب جلب توجه شما گرفته شده باشد و بهترین استفاده را کرده باشید.

پیروز و سربلند باشید.