خانه / مقالات / انتخاب موکت مناسب برای اتاق کودک

انتخاب موکت مناسب برای اتاق کودک

انتخاب موکت مناسب برای اتاق کودکReviewed by مدیر on Sep 30Rating: ۴.۰موکت مناسب برای اتاق کودک | پخش موکت محمدیموکت مناسب برای اتاق کودک | راهنمای خرید موکت برای اتاق فرزندانتان در رنگ بندی های متفاوت با ویژه گی های متفاوت. پخش موکت محمدی

انتخاب موکت مناسب برای اتاق کودک

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیزی که این مقاله را مطالعه می کنید. اگر شما در انتخاب کردن موکت مناسب برای اتاق فرزندانتان هستید پیشنهاد می دهم ادامه مطلب را بخوانید.

موکت مناسب برای اتاق کودک

اول از همه باید بگویم که انتخاب موکت برای اتاق کودک بهترین تصمیمی بود که می توانستید بگیرید. اگر اندازه اتاق کوچیک هست می توانید از موکت های ساده بدون طرح خاصی و استفاده از موکت های رنگ روشن محل کار و خواب کودکانتان را بسیار زیبا کنید.

استفاده از موکت های پرز کوتاه اتاق را بزرگ نمایش می دهد. اگر کودکتان اتاقش را تمیز نگه نمی دارد و کثیف می کند می توانید از رنگ های خاصی استفاده کنید که کثیفی و لکه را کمتر نگه می دارد. رنگ های تیر بیشتر برای این منظور استفاده میشوند.

شما می توانید از موکت های طرح دار نیز استفاده کنید ولی این را در نظر بگیرید که موکت های طرحدار اتاق را بسیار شلوغ جلوه می دهد و بهتر هست وسایل غیر ضروری را از اتاق بردارید.

برای مشاهده نمونه کار های موکت مناسب اتاق کودک کلیک کنید.

 

همچنین ببینید

ارسال موکت به تمام نقاط تهران

ارسال به تمام نقاط تهران

ارسال به تمام نقاط تهرانReviewed by Admin_site on Oct 19Rating: ارسال به تمام نقاط تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.